Dark Light

Hakkımızda

Neden Biz?

10 yılı aşkın bir deneyime sahibiz. Sitemizde bulunan tüm dosyalar yasal olarak satışını yapmaktayız. Tüm satışlar GPL Lisans olarak dağıtılmakta. Tüm dosyalar Yazarların kendi orjinal dosyalarıdır. Tek fark biz, Sizlere makul fiyattan satışını yapıyoruz.

Misyonumuz

Her sitesi yapmak isteyenler, WordPress tabanlı bir web sitesi oluşturmak için çok sayıda temaya ve eklentiye ihtiyacınız olduğunu bilir. İstediğiniz herhangi bir web sitesini oluşturabilmeniz için Sizlere 10 yıldan fazla hizmet vermekteyiz.

Her başlangıç zor

Öğrencilere ücretsiz destek vererek onların yapmak istedikleri Web sitelerini bizzat bizler kurup anahtar teslim ediyoruz. Öğrenci arkadaşlarımız bu hizmeti tamamen ÜCRETSİZ alacaklar. Başlamak için formu doldurmanız yeterli olacaktır.

2011 Yılı ilk sitemizi açıp karar verdik.  Artık WordPress site kurmak isteyenlere yardım etmek için kollarımızı sıvadık.  Firmamız YS belge no 02710137 olarak Çek Cumhuriyeti’nde kayıtlı.  O gün bu gün yüzlerce mutlu müşterimizle beraber işimize devam ediyoruz.  WordPress ile web siteleri oluşturan etkileyicilere ve serbest çalışanlara yardımcı olmak için uzmanlaşmış bir web sitesiyiz.  Yardıma ihtiyacınız olursa veya Bize Ulaşın bölümünde sorularınız varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Yeni özellikler

Temalar ve eklentiler günlük olarak güncellenmektedir. Bazı temaların uygun olmadığını fark ederseniz lütfen bize bildirin.

Sınırsız İndirme

Premium Üyelik planı ile istediğiniz kadar tema veya eklenti indirebilirsiniz.

Hızlı cevap

Ekibimiz neredeyse 24 saat çevrimiçi, bu nedenle istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sınırsız kategori

Her türlü iş alanı için temalarımız ve eklentilerimiz var. Mağaza, Ajans, Blog ve daha fazlası.

Sıkça sorulan sorular

Sitemizden ürün alırken merak ettiğiniz bazı soruların cevabını sizlere S.S.S sayfasında yanıtladık. Bunlardan en çok sorulan soruların cevabını alt kısımda veriyoruz.

Evet. Sitemizde bulunan tüm dosyalar orjinal, yazarın kendi satışını yaptığı dosyalardır.

Hayır. Dosyalarda herhangi bir içerik değişimi gibi işlemler yapılmadı.

Hayır. Dosyalar siteye eklenmeden önce virustotal.com adresinden test amaçlı kontrol edilmekte.

Apple ve Google Play yanı sıra sitemizde Kredi Kartı ödeme yöntemi sağlamaktayız. Çok yakında PayPal ödeme yöntemi aktif olacaktır.

Sitemizde Apple Pay, Google Pay, yada Kredi Kartı ödeme yöntemleri dünyaca ünlü ödeme platformu olan STRIPE firması sağlamaktadır. Ödeme yaparken sitemiz herhangi ödeme bilgilerini kayıt etmez. Tüm işlemler arka planda STRIPE şirketinin sunucularında gerçekleşmekte.